Ochranné fólie WinFol PPF

Predstavujeme vám ochranné fólie WinFol PPF a PPF NANO a WinFol PPF NANO Satin / Matte. Všetky ochranné fólie WinFol PPF sú najmodernejším produktom od popredných svetových výrobcov, ktorý vyrábajú aj fólie SunTek / X-Pel. Nami ponúkané fólie máme odskúšané na vlastných autách a každý rok sa zúčastňujeme na školeniach, ktoré organizujú priamo výrobcovia. Spolupracujeme s veľkými firmami a to v rámci celej EÚ a svoje poznatky si navzájom vymieňame. 

Jednotlivé diely sú popredu vyrezané plotrom, aby sa fólia nerezala na karosérii auta. V našej databáze máme velké množstvo výrezov. Nájdete u nás aj výrezy na interiér vozidla, motorky.

Cena obsahuje – čistenie a ošetrenie povrchu pred prácou, materiál, garanciu na materiál. Naši výrobcovia dávajú až 10 ročné záruky.

Cena je vždy individuálna a závisí od typu vozidla a zvolenej fólie. Tiež sa cena odvíja od členitosti nárazníkov a množstva prídavných plastov a dielov na aute. 

Aplikáciou získate nasledovné výhody

Cenník

Orientačný cenník ochranných fólii WinFol PPF, každé auto však posudzujeme individuálne podľa objemu a zložitosti ochranného polepu.

Kapota
250 - 400€
Kapota + predný nárazník
500 - 700€
Kapota, nárazník, blatníky, A-stĺpiky, nárazové hrany strechy, kľučky
1000 - 1200€
Celé auto
2200 - 4500€

Všetky uvedené ceny sú ceny bez DPH

Objednať sa

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu dielne je potrebné zarezervovať si termín aplikácie.